A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання комісій з питань погашення заборгованності із заробітної плати та Засідання районної робочої групи  з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 30.08.2019 14:49
Кількість переглядів: 113

 

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 

30 серпня у приміщенні Слов’янської райдержадміністрації під головуванням в.о. заступника голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитра Сіваша відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В засіданні взяли участь представники Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Управління статистики, Слов’янського ВУВД ФССУ, профспілки.

На засіданні розглянуті питання:

1. Про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат».

2. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Слов’янському району.

З першого питання присутніх проінформовано, що за даними управління статистики станом на 1 серпня 2019 року заборгованість із заробітної плати по Слов’янському району мало одне економічно активне підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» у сумі 1628,6 тис.грн., за оперативним даними упродовж серпня заборгованість скорочено на 122,5 тис.грн.

За пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на засідання Комісії було запрошено одного керівника та 6 фізичних осіб-підприємців району, які мають заборгованість до Пенсійного фонду зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Запрошені звітували про виникнення заборгованості через те, що платниками не було враховано зміну Казначейських рахунків з 02 травня цього року.

Присутнім рекомендовано особисто звернутись до Слов’янсько - Лиманського управління ГУ ДФС щодо перерахування коштів на вірні рахунки. Підприємців попереджено про відсутність строку давнини для скасування боргу з ЄСВ та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної сплати ЄСВ.

 

Засідання районної робочої групи  з питань забезпечення реалізації

рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання

норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

30 серпня  в.о. голови райдержадміністрації Дмитро Сіваш провів засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. В засіданні прийняли участь представники Слов’янсько - Лиманського управління ГУ ДФС, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Управління статистики, Слов’янського ВУВД ФССУ, профспілки.

На порядку денному розглянуто питання про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками та запобігання порушенням законодавства про працю.

З метою зменшення кількості неформальної зайнятості у Слов’янському районі та попередження порушень трудового законодавства за пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на засідання робочої групи було запрошено керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців, що мають ознаки використання праці робітників без укладення трудових договорів.

Представники бізнесу попереджені, що за порушення вимог трудового законодавства до юридичних осіб незалежно від форми власності та підпорядкованості та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, можуть бути застосовані заходи фінансової відповідальності. Членами робочої групи надані роз’яснення про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки виплати заробітної плати  «в конвертах». Запрошеним рекомендовано привести взаємовідносини із найманими працівниками у відповідність до чинного законодавства, не допускати використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

Членам робочої групи рекомендовано надалі проводити роз’яснювальну роботу серед роботодавців та найманими працівниками стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора