A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 31.07.2019 15:59
Кількість переглядів: 280

31 липня  проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке очолив голова робочої групи Дмитро Сіваш. У засіданні прийняли участь представники Слов’янсько - Лиманського управління ГУ ДФС, СВП ГУ Національної поліції в Донецькій області, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, Управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Управління статистики, Слов’янського ВУВД ФССУ, профспілки.

На порядку денному розглянуто питання легалізації заробітної плати, виплати її не нижче мінімальної, встановленої державою та підвищення рівня середньомісячної заробітної плати.

Районною робочою групою проводиться відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій в частині оплати праці. З метою вжиття дієвих заходів за пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на засідання були запрошені керівники та фізичні особи-підприємці, які нарахували заробітну плату меншу за мінімальну.

Суб’єкти господарювання пояснили причини, через які попали в перелік “ризикових”. Запрошені проінформовані про відповідальність за порушення законодавства про працю та типові порушення, які допускаються роботодавцями, а також про необхідний страховий стаж для  виходу на пенсію.

У підсумку членами робочої групи прийнято рішення надалі проводити інформаційно -  роз’яснювальну роботу серед роботодавців по дотриманню трудового законодавства, нарахування заробітної плати не нижче мінімального розміру, легалізації зайнятості населення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора