A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Дата: 31.07.2019 15:57
Кількість переглядів: 208

31 липня в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитра Сіваша відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності. В засіданні взяли участь представники Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС, СВП ГУ Національної поліції в Донецькій області, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, Управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Управління статистики, Слов’янського ВУВД ФССУ, профспілки.

До порядку денного засідання Комісії були включені питання:

1. Про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат».

2. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Слов’янському району.

3. Про стан і перспективи погашення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій ДП «Агрофірма Шахтар» ОП «Шахта ім.О.Ф.Засядька».

З першого питання присутніх проінформовано, що за даними управління статистики станом на 1 липня 2019 року заборгованість із заробітної плати по Слов’янському району мало одне економічно активне підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» у сумі 1495,5 тис.грн. Упродовж липня заборгованість скорочено на 230,8 тис.грн.

За пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на засідання Комісії були запрошені фізичні особи-підприємці району, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску. Під час проведення засідання присутні підприємці звітували про повну сплату боргу. Запрошені попереджені про відсутність строку давнини для скасування боргу з ЄСВ та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної сплати ЄСВ.

На засіданні йшлося про заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій ДП «Агрофірма Шахтар» ОП «Шахта ім.О.Ф.Засядька», яка склалась з червня 2016 року. З цього питання членами Комісії були прийняті відповідні рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора