A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Інформація про стан зареєстрованого ринку праці Слов’янського району за І півріччя 2019 року

Дата: 17.07.2019 09:36
Кількість переглядів: 94

Протягом І півріччя 2019 року в Слов’янському міському центрі зайнятості отримали послуги близько 914 незайнятих трудовою діяльністю громадян району, з котрих 300 осіб мали статус зареєстрованих безробітних.

На 1 липня 2019 року число безробітних налічувало 144 особи, що склало 1,08% середньооблікової чисельності населення працездатного віку Слов’янського району. Майже 63% безробітних - це жінки, 30% - молодь у віці до 35 років, майже кожен четвертий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен другий раніше був робітником, кожен третій займав місце службовця, а кожен чотирнадцятий не мав професійної підготовки.

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники сільського господарства (49% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (10%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (12%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (26%).

За 6 місяців 2019 року отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 246 незайнятих громадян району, з яких 103 особи зі статусом безробітної. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 5 безробітних району.

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру, в тому числі громадських роботах, взяли участь 147 безробітних жителів району.

Протягом 1 півріччя 2019 року 70 безробітних жителів району на замовлення роботодавців підвищували свою кваліфікацію та проходили профнавчання, по закінченні якого близько 64% осіб були працевлаштовані.

На 01.07.2019 року допомогу по безробіттю отримував 821 безробітний регіону. Середній розмір виплати допомоги по безробіттю у червні 2019 року склав 3044,17 грн.

Інформація надається без урахування безробітних мешканців Черкаської, Миколаївської та Андріївської об’єднаних громад.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора