A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Голова району прозвітував про роботу райдержадміністрації за 2018 рік

Дата: 27.02.2019 15:58
Кількість переглядів: 167

27 лютого 2019 року в залі засідань районної ради   відбулася чергова  32 сесія Слов’янської районної ради

Запрошеними та присутніми на сесії районної ради було заслухано звіт  голови районної ради Косятнина Чернікова про свою діяльність за 2018 рік.

Євген Данилюк, голова райдержадміністрації доповів про  виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією делегованих  їй районною радою повноважень, за 2018 рік

Володимир Шилов, керівник Слов’янської місцевої прокуратури, проінформував про результати діяльності Слов’янської місцевої прокуратури на території Слов’янського району за  2018 рік.

Начальник Слов’янського відділу   поліції  ГУ НП   в Донецькій області, підполковник поліції  Анатолій Ковальчук доповів про діяльність  відділу у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Слов’янського району  за 2018 рік.

           Далі були затверджені районні  Програми, а саме:

  • Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Слов’янському районі на 2019-2020 роки;
  • Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції,  військовослужбовців, які   брали участь  у здійсненні заходів із забезпечення  національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях,  та членів їх сімей на 2019 рік;
  • Програма сприяння виконанню заходів з питань соціального захисту населення в Слов’янському районі на 2019 рік.

Також були підведені підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району за 2018 рік  та внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району на 2019 рік, до заходів Програми «Здоров’я населення Слов’янського району.

Одноголосно депутати ухвалили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та внесли зміни  та доповнення до районного бюджету на 2018 та на 2019 роки.

Був затверджений Порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки районним громадським організаціям  ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування на реалізацію програм /проектів, заходів/, а також фінансовий план комунального підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Слов’янської районної ради Донецької області»  на 2019 рік.

Було прийняте рішення про надання пільг особам з інвалідністю по зору у 2019 році.

Депутати також ухвалили рішення «Про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами “сезону тиші”  та затвердили список присяжних Слов’янського міськрайонного суду.

Також були ухвалені рішення з питань майна спільної власності територіальних громад району:

  • Про затвердження Статуту комунального закладу «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов’янської районної ради Донецької області в новій редакції;
  • Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Билбасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області;
  • Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, що закріплене на праві господарського відання за КП «Трудовий архів».

В розділі «РІЗНЕ»:

  • Галина ТЕРЕЩЕНКО, директор районного благодійного фонду «Відродження Слов’янщини», розповіла про підсумки роботи фонду за 2018 рік.
  • Володимир ЛЕОНТЬЄВ, депутат районної ради, подякував керівництво районної ради та райдержадміністрації, депутатський корпус та особисто першого заступника голови облдержадміністрації Євгена ВІЛІНСЬКОГО за активну участь у вирішенні питання поновлення маршруту «м.Слов’янськ-с.Краснопілля».
  • Сергій МОХОВИК, депутат районної ради, звернувся до прокурора з питання щодо тривожної ситуації, яка склалася на сьогоднішній день на території Слов’янського курорту, а саме:   розкопується територія парку, викопуються  труби, зрізаються ліхтарні стовпи, металеві ланцюги і  т.д.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора