A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 23.11.2018 15:54
Кількість переглядів: 181

23 листопада 2018 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулося засідання колегії Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Дмитра Сіваша.

На засідання були запрошені керівники відділів, структурних підрозділів, управлінь райдержадміністрації, підприємств та організацій району, громадськість, ЗМІ. Членами колегії були розглянуті питання порядку денного стосовно стану виплати заробітної плати на підприємствах району. За даними управління статистики станом на 1 листопада 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати по Слов’янському району має 1 підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат».

Розглядалося питання і про Програму економічного і соціального розвитку Слов’янського району на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки. Витрати на реалізацію становитимуть 214 850, 22 тис.грн., головною метою яких є підвищення стандартів життя населення району шляхом розбудови інфраструктури, забезпечення якості та загальної доступності публічних послуг, підтримки ініціативи малого бізнесу та створення позитивного іміджу району.

Надано доповідь і про стан соціальних послуг Слов’янським районним ЦСССДМС, де охоплено 6 прйиомних сімей та 4 дитячих будинки сімейного типу, соціальним супроводом -17 сімей, соціальним обслуговуванням 934 сім′ї та особи.

Що стосується розвитку фізичної культури району то з метою підтримки спортсменів запроваджено надання стипендії Слов’янської районної ради талановитим та обдарованим спортсменам.

Найбільш масовим та популярним видом спорту в районі є футбол. Команда Долинської сільської ради від Слов’янського району приймають участь в Чемпіонаті Донецької області з футболу. Збірні команди районної КДЮСШ «Колос» приймають участь в Чемпіонаті Донецької області серед ДЮСШ по 4 віковим групам.

Всі питання порядку денного були розглянуті  та прийняті рішення з відповідними зауваженнями та доповненнями.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора