A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Інформація про стан зареєстрованого ринку праці Слов’янського району за І квартал 2019 року

Дата: 10.04.2019 15:51
Кількість переглядів: 128

Протягом І кварталу 2019 року в Слов’янському міському центрі зайнятості отримали послуги близько 746 незайнятих трудовою діяльністю громадян району, з котрих 193 особи мали статус зареєстрованих безробітних.

На 1 квітня 2019 року число безробітних налічувало 123 особи, що склало 1,04% середньооблікової чисельності населення працездатного віку Слов’янського району. Майже 63% безробітних - це жінки, 32% - молодь у віці до 35 років, майже кожен четвертий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен третій раніше був робітником, кожен другий займав місце службовця, а кожен дванадцятий не мав професійної підготовки.

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники сільського господарства (49% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (9%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (11%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (28%).

За 3 місяці 2019 року отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 120 незайнятих громадян району, з яких 42 особи зі статусом безробітної. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 4 безробітних району.

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру, в тому числі громадських роботах, взяли участь 60 безробітних жителів району.

Протягом 1 кварталу 2019 року 58 безробітних жителів району на замовлення роботодавців підвищували свою кваліфікацію та проходили профнавчання, по закінченні якого близько 100% осіб були працевлаштовані.

На 01.04.2019 року допомогу по безробіттю отримували 772 безробітних регіону. Середній розмір виплати допомоги по безробіттю у березні 2019 року склав 2932,7 грн.

Інформація надається без урахування безробітних мешканців Черкаської, Миколаївської та Андріївської об’єднаних громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора