A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 28.02.2019 15:47
Кількість переглядів: 128

28 лютого  2019 року відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке очолив голова робочої групи Дмитро Сіваш. На засіданні робочої групи були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Про нарахування середньої заробітної плати менше мінімально встановленого розміру керівникам підприємств Слов’янського району за листопад, грудень 2018 року.

2. Про легалізацію заробітної плати та зайнятості населення у Слов’янському районі.

Заступник начальника фінансово-економічного відділу Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Світлана Золотарьова ознайомила присутніх із звітами керівників, які нарахували заробітну плату менше мінімально встановленого розміру. З цього питання на засідання було запрошено 5 керівників Слов’янського району. Суб’єкти господарювання звітували про причини низького рівня заробітної плати, були надані письмові пояснення.

З метою вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення на засідання робочої групи було запрошено 10 ФОП та одного керівника району, у яких вбачаються ознаки використання неоформлених працівників, виходячи з виду діяльності та кількості застрахованих осіб. До відома керівників та ФОП було доведено щодо необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Роботодавців попереджено про відповідальність за використання праці неоформлених працівників, проінформовано про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки виплати заробітної плати  «в конвертах». Рекомендовано привести взаємовідносини з найманими працівниками у відповідність до чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора