A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янській райдержадміністрації відбувся семінар з діловодства та зберігання архіву

Дата: 15.06.2018 15:47
Кількість переглядів: 232

15 червня 2018 року на базі Слов’янської райдержадміністрації відбувся семінар за участі працівників Державного архіву Донецької області, Слов’янської райдержадміністрації та міської, сільських та селищних голів на тему «Організація діловодства та зберігання архівних документів в об’єднаних територіальних громадах Слов’янського району».

В Україні активно впроваджується реформи, кінцевою метою яких є децентралізація. Один з найважливіших викликів сьогодення - формування спроможних громад та ефективного самоврядування.

Державний архів Донецької області ще в 2016 році розіслав всім архівним відділам Рекомендації щодо порядку передавання документів юридичних осіб, що реорганізовуються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Згідно цих рекомендацій юридична особа, що припиняється здійснює експертизу цінностей документів, що утворилися в її діяльності.

Новостовренним громадам було надано рекомендації щодо вирішення питання перевірки наявності та стану документів, упорядкування та описування архівних документів ліквідованих сільських та селищних рад. А тим сільським, селищним та міським радам, які тільки планують об’єднатися, потрібно вже сьогодні проаналізувати в якому стані упорядкування документів в їх установах


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора