A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відділ у справах сім’ї. молоді та спорту райдержадміністрації інформує про проведення спортивної патріотичної гри для молоді “Гурби - Антонівці”.

Дата: 03.04.2019 15:45
Кількість переглядів: 146

Відділ у справах сім’ї. молоді та спорту райдержадміністрації   інформує про проведення спортивної патріотичної гри для молоді   “Гурби - Антонівці”.

 

 • Що це?
  Теренова гра “Гурби-Антонівці” – спортивна патріотична гра для молоді з усієї України. Щороку тут збирається більше 350 молодих та активних людей, що не хочуть поринати у буденність, а прагнуть виходити за рамки, випробовувати себе, брати відповідальність та загартовувати тіло і дух.
  Гра поєднує в собі елементи спортивного та морального вишколу. Прожити три дні в небезпечних умовах, постійно пересуваючись та ідучи на компроміс із собою, дається нелегко. Не раз доводиться сумніватися у власних силах ще при заповненні анкети. Але ті, хто все таки наважується зробити цей крок, пізніше розуміють, що перша гра – це збудник хвороби під назвою “Гурби”. Спробувавши раз, сюди обов’язково повертаються знову.
 • Для кого?
  Для хлопців і дівчат 18-29 років з усієї України, для тих, хто готовий прожити 60 годин у лісі.
 • Коли?
  2 - 5 травня 2019 року.
 • Де?
  Лісовий масив біля села Антонівці, Тернопільcька область
 • А що там буде?
  Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.“Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.
  Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.
 • Скільки коштує участь?
  Безкоштовно. 
 • Хто організовує гру?
  Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Міністерство Молоді та Спорту України.

 

Додаткова інформація:

Сайт гри - http://gurby.org.ua

Сторінка у ФБ - https://www.facebook.com/gurby.org.ua

Контакти оргкомітету:

Швед Дмитро (голова оргкомітету) тел..: 095 220 66 78;

Гайдамака Володимир (питання щодо участі гри) тел.: 098 416 08 92.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора