A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Підведено підсумки роботи Слов’янської райдержадміністрації за І півріччя 2018 року

Дата: 21.08.2018 15:42
Кількість переглядів: 359

21 серпня 2018 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яку очолив керівник району Євген Данилюк. На засідання було запрошено начальників відділів, структурних підрозділів, управлінь райдержадміністрації, керівників організацій та підприємств, представників громадськості та ЗМІ.

На розгляд членам колегії були винесені питання щодо підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2018 року, підсумків виконання бюджету району, результатів підготовки навчальних закладів району до роботи в 2018-2019 навчальному році, виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, а також про стан та перспективи фінансування та виплат пенсій.

Отже обсяг власних та закріплених доходів загального фонду до бюджету району за І півріччя 2018 року склав 20 052,4 тис. грн.. По районному бюджету надходження власних і закріплених доходів до загального фонду місцевих бюджетів склали 67,4% до затверджених річних призначень з урахуванням внесених змін та проти відповідного періоду минулого року ці надходження зросли на 35,4 %.

 В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів в цілому збільшилися на 22,9%.

Видаткова частина бюджету за І півріччя 2018 року виконана на 54,6 % до затверджених з урахуванням внесених змін річних призначень.

Що стосується освітньої сфери, то з метою забезпечення організаційного початку навчального року, безперебійної роботи у осінньо-зимовий період колективами навчальних закладів, органами місцевого самоврядування, райдержадміністрацією проводиться робота з ремонту, постачання навчальної літератури, кадрового комплектування. На проведення робіт з підготовки до нового навчального року було спрямовано 634722, 89 грн. коштів районного бюджету, 15300грн. коштів Долинської сільської ради і 254700 грн. коштів бюджету Андріївської сільської ради. На початок 2018-2019 навчального року контингент загальноосвітніх шкіл району складе 1396 учнів. До перших класів зараховано 130 дітей, до десятих-55.

Стосовно нарахування та виплати пенсій Слов’янським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області було повідомлено, що тенденції сьогодення такі, що фактичним виконанням надходжень до бюджету Пенсійного фонду здійснюється й фактична виплата пенсій. З метою забезпечення своєчасного надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду, виконання планових показників, зменшення обсягів заборгованості проведено аналіз стану заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску станом на 01.08.2018 та встановлено, що 397 осіб мають заборгованість у сумі 4,9 млн. грн., в тому числі 39 юридичних осіб у сумі 3,1 млн.грн., 358 фізичних осіб у сумі - 1,8 млн.грн, з них є фізичні особи-боржники, які отримують пенсію і існує реальна можливість в найкоротші терміни стягнути заборгованість шляхом проведення утримання з пенсії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора