A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Шановні виборці!

Дата: 03.06.2019 15:40
Кількість переглядів: 132

Указом Президента України від 21 травня 2019 року № 303/2019 призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Нагадуємо вам, про можливість змінити місце голосування, якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями ви не можете проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання.

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців.

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Для виборців виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей порядок тимчасової зміни місця голосування не змінився.

Заяву про тимчасову зміну місця голосування можна подати до відділу ведення Державного реєстру виборців вже сьогодні, але не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування, тобто до 15 липня 2019 року включно. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство України).

За більш детальною інформацією про порядок тимчасової зміни місця голосування виборців звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45, каб.113, тел.:(06262) 3-31-65

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора