A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Пройшло засідання колегії Слов’янської райдержадміністрації

Дата: 17.10.2018 15:39
Кількість переглядів: 212

17 жовтня 2018 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під головування керівника району Євгена Данилюка. Членами колегії були розглянути питання стосовно оздоровлення та відпочинку дітей, діяльності закладів культури району, роботи служби у справах дітей та інше.

Що стосується оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2018 року, то на базі загальноосвітніх шкіл працювало 7 таборів з денним перебуванням та 2 майданчика, в яких відпочинком було охоплено 1093 дитини. 50 дітей району було направлено на відпочинок за програмою «Екологічна варта: Тарасовими шляхами» в с. Шевченко Черкаської області.

За 9 місяців 2018 року було оздоровлено 133 дитини, з них 128 дітей пільгової категорії. За кошти районного бюджету оздоровлено 68 дітей, з них 46 дітей оздоровлено в позаміських оздоровчих закладах та 22 дитини оздоровились за методикою часткового відшкодування.

З метою здійснення райдержадміністрацією якісного контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень відділ культури та туризму спільно з органами місцевого самоврядування проводить спільну роботу з реалізації державної політики в сфері культури. Станом на 01 жовтня 2018 року на державному обліку в районі перебуває 35 пам’ятників історії та культури та 267 об’єктів археології. На проведення косметичного ремонту братських могил витрачено 80,3 тис. грн. На території району знаходиться 2 пам’ятних знака та 7 хрестів захисникам України, які загинули під час проведення АТО. Для задоволення культурних потреб населення в районі здійснюють роботу 17 бібліотек –філій, КЗ «Слов’янський районний організаційно-методичний центр культури» та 15 закладів культури клубного типу. В поточному році в закладах культури були проведені поточні ремонтні роботи на загальну суму 1 млн. 880,9 тис. грн..

Звітували про свою роботу і служба у справах дітей райдержадміністрації, де станом на 01 жовтня 2018 року на обліку перебуває 28 дітей. На території району проживає 1 дитина, яка отримала статус постраждалої в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У Слов’янському районі проживає 240 дітей –сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Функціонує 7 дитячих будинків сімейного типу. В 2018 році заплановано придбати 9 одиниць житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Членами колегії були заслухані доповіді з питань порядку денного та прийняті рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора