A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати та районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 25.10.2018 15:36
Кількість переглядів: 263

25 жовтня в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Слов’янської в райдержадміністрації Дмитра Сіваша відбулись засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності та районної робочої групи  з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У засіданнях прийняли участь представники профспілки, Управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Словя’нського міськрайонного ВДВС ГУЮ у Донецькій області, Управління статистики, Слов’янського ВУВД ФССУ в Донецькій області, СВП ГУ Національної поліції в Донецькій області, Слов’янської місцевої прокуратури.

Головним нагальним питанням, яке розглядала комісія, було питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат». На засідання було запрошено керівника для надання пояснень. Комісію було проінформовано щодо часткового погашення заборгованої заробітної плати протягом жовтня цього року, перспектив погашення боргу та подальшу роботу підприємства. З цього питання було напрацьовано ряд завдань та прийняті відповідні рішення.

Також було розглянуто питання про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску по боржникам Слов’янського району. З метою вирішення цього питання Голова комісії рекомендував відповідним службам провести інвентаризацію заборгованості зі сплати ЄСВ. 

Представник Управління Пенсійного фонду проінформував членів робочої групи про результати проведеної роботи з початку 2018 року. В результаті чого порушниками трудового законодавства в частині оплати праці були виправлені помилки та донараховані суми ЄСВ по застрахованим особам. За результатами засідання члени робочої групи вирішили посилити проведення роз’яснювальної роботи з роботодавцями по дотриманню трудового законодавства, гарантіїї в сфері оплати праці, пенсійних, трудових і соціальних прав працівників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора