A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Про участь у конкурсі грантів для навчальних закладів

Дата: 03.06.2019 15:28
Кількість переглядів: 140

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України», яка реалізується компанією DAI Global LLC, оголошує конкурс грантів для навчальних закладів.

Програма прийматиме до розгляду заявки від державних професійно-навчальних закладів, які проводять навчальні програми протягом не менше 5 (п’яти) років або впровадили чи планують запровадити нові програми, які відображають потреби галузі та є інноваційними, а також мають базове матеріальне забезпечення для забезпечення практичного навчання в рамках таких навчальних програм, незалежно від їхнього фактичного стану, зносу, застосовності до сучасних галузевих стандартів. Заявки повинні бути подані в електронному вигляді на адресу grants_era@dai.com не пізніше 23:59 за місцевим часом 19 червня 2019 року. У темі електронного листа необхідно вказати назву установи та номер Конкурсу грантів (№ERA-RFA-001). 

Питання, що стосуються цього конкурсу, повинні бути подані у письмовій формі не пізніше ніж за 5 днів завершення конкурсу на електронну адресу grants_era@dai.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора