A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 17.04.2019 15:26
Кількість переглядів: 138

17 квітня 2019 року в залі засідань районної ради відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням керівника райдержадміністрації Євгена Данилюка. На засідання було запрошено керівників відділів, структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, керівників організацій, підприємств та установ, а також громадськість та представників ЗМІ.

На розгляд комісії було винесено питання стосовно підсумків роботи об’єктів соціально-побутового призначення району в зимових умовах 2018-2019 років. Аналіз підсумків роботи показав, що в районі була забезпечена стабільна робота об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-побутового призначення в зимових умовах, всі споживачі одержували комунальні послуги в повному обсязі. Виконана робота по підготовці обладнання всіх котелень. На тепломережах виконані гідравлічні випробування. Опалювальний період проходив в стабільному режимі, багатоквартирні житлові будинки, які опалюються централізовано, отримували теплоносій протягом опалювального періоду без перебоїв.

Також, розглядалося питання про надання медичної допомоги хворим на туберкульоз та стан захворюваності та розповсюдження туберкульозу в районі. Протягом 2018 року обстежено бактероскопічно 276 хворих, що становить 5,7% на 1000 населення. Зареєстровано 18 випадків вперше діагностичного туберкульозу легенів, при цьому на первинній ланці виявлено 2 хворих, що складає 12,5%. Профілактичне щеплення проти туберкульозу проводиться безоплатно.

Що стосується додержання антикорупційного законодавства в райдержадміністрації, ведеться облік працівників райдержадміністрації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних діянь або правопорушень пов’язаних з корупцією. За період 2018 року фактів притягнення державних службовців райдержадміністрації не зафіксовано.

Постійно надаються методичні рекомендації працівникам райдержадміністрації з питань декларування та Закону України «Про запобігання корупції». Призначення на вакантні посади державних службовців райдержадміністрації проводиться на конкурсній основі. Під час прийому на роботу всі новопризначені державні службовці попереджаються про спеціальні обмеження та ознайомлюються із Загальними правилами поведінки державного службовця.

Про підсумки Програми зайнятості населення району на 2018-2020 роки за 2018 рік також було проінформовано присутніх. Впродовж 2018 року послуги служби зайнятості отримали 2011 особи з числа незайнятих трудовою діяльністю громадян району. Станом на 01 січня 2019 року чисельність безробітних громадян, які перебували на обліку у міському центрі зайнятості склала 175 осіб, що на 2 % більше прогнозованого показника Програми зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора