A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

УВАГА! Оголошено конкурс - "Жінка Слов'янщини"

Дата: 29.01.2019 15:11
Кількість переглядів: 131

До участі в районному конкурсі «Жінка Слов’янщини» допускаються  жінки за поданням підприємств, організацій, установ, закладів різних форм власності. Матеріали на конкурс (зазначенні у  Положенні) повинні бути оригінально та естетично оформлені  у  папку (в  паперовому та електронному  вигляді).  Необхідні матеріали  потрібно  надсилати до відділу культури

та туризму  до 22 лютого 2019 року  за  адресою slavrajcult@ukr.net, тел. 3-44-40.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення щорічного районного конкурсу

«Жінка Слов’янщини»

 

І.  ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Це положення визначає проведення щорічного районного  конкурсу «Жінка Слов’янщини» (далі - конкурс).

 

2. Конкурс проводиться відділом  культури та туризму Слов’янської райдержадміністрації (далі - організатор) за участю комунального закладу «Слов’янський районний організаційно-методичний центр культури» Слов’янської районної ради (за згодою).

 

3. Співорганізаторами конкурсу є Слов’янська районна державна адміністрація, Слов’янська районна рада Донецької області (за згодою), Громадські організації  (за згодою).

 

4. Конкурс проводиться з метою відзначення та підтримки найбільш активних жінок за вагомий внесок в соціальне, політичне, культурне, духовне життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у жіночому середовищі та утвердження гендерної культури у суспільстві, сприяння формуванню суспільно-політичної волі жінок, підтримка громадської активності,розкриття умінь, талантів, професійних та творчих здібностей. образів у популярних жанрах сучасної пісні, посилення ролі вокального мистецтва в естетичному вихованні підростаючого покоління. 

 

5. Під час проведення конкурсу обробка персональних даних його учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

6. Фінансування конкурсу  здійснюється організатором конкурсу відповідно до затвердженого кошторису витрат та за рахунок інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

7.  Підсумки конкурсу висвітлюються у засобах  масової інформації.

 

ІІ. УЧАСНИКИ  КОНКУРСУ

 

Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю діяльністю сприяють  розвитку економіки, освіти, культури, спорту, сільського господарства, є лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя Слов’янського району.

          

111. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

 

Районний конкурс «Жінка Слов’янщини» проводиться в три етапи:

1 етап - прийом заявок та документів претендентів на звання «Жінка Слов’янщини» за номінаціями  (лютий);

11  етап - аналіз поданих на конкурс документів і матеріалів, підбиття підсумків, визначення переможців (лютий - березень);

111 етап - урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Жінка Слов’янщини» (березень)

 

ІУ. УМОВИ КОНКУРСУ

 

 Визначення та нагородження переможців відбувається за такими номінаціями:

1. Жінки - працівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державної служби, депутатського корпусу.

2. Жінки - громадські діячі, керівники громадських організацій, профспілок, ветеранських організацій.

3. Жінки – працівники охорони здоров’я, освіти і науки, культури, спорту, соціального захисту населення.

4. Жінки – працівники сільського, фермерського господарства, підприємці.

5. Жінки, які зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток району, краща жіноча ініціатива.

До участі в районному конкурсі «Жінка Слов’янщини» допускаються  жінки за поданням підприємств, організацій, установ, закладів різних форм власності. Матеріали на конкурс повинні бути оригінально та естетично оформлені у папку та обов’язково містити:

- анкету – заявку (додаток № 1);

- фотокартку кольорову (10 х 15) та фотоматеріали учасниці конкурсу з її професійної діяльності (не більше 3 фотокарток) на електронну пошту вказану нижче, стислу біографію учасниці конкурсу;

- перелік нагород, відзнак, особливих заслуг (з копіями) за поточний рік;

- письмова рекомендація – характеристика від підприємства, організації або установи, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік певних заслуг даної особи.

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників конкурсу здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Подання та необхідні матеріали, відповідно оформлені, надсилаються до відділу культури та туризму в електронному вигляді до 22 лютого 2019 року  за  адресою slavrajcult@ukr.net, тел. 3-44-40.

Під час підведення результатів районного конкурсу «Жінка Слов’янщини» у кожній  номінації  буде  визначено фіналістку.

Документи, що подаються на розгляд поверненню не підлягають.

До складу конкурсної комісії з визначення переможців районного конкурсу «Жінка Словянщини» можуть входити представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, депутати. 

 

V.   НАГОРОДЖЕННЯ

                         

 Жінки-переможці районного конкурсу «Жінка Слов’янщини» будуть нагороджені дипломати та подарунками від організаторів та співорганізаторів конкурсу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора