A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулася позачергова 28 сесія Слов’янської районної ради

Дата: 07.09.2018 15:01
Кількість переглядів: 215

07 вересня 2018 року в залі засідань районної ради  під головуванням Костянтина ЧЕРНІКОВА  відбулася позачергова 28 сесія Слов’янської районної ради.

В роботі сесії взяли участь 20 депутатів  із 34.

Всього на порядок денний було винесено 5 питань.

По першому питанню «Про надання згоди на співфінансування проекту «Придбання мобільного офісу для надання послуг у соціальній сфері у Слов’янському районі»  доповідав Артем ЖАРИКОВ, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Він  розповів, що постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 №454 був затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів із створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області.

Згідно даної постанови був оголошений конкурс, який направлений на покращення надання послуг у соціальній сфері,  а саме: придбання мобільних офісів для надання зазначених послуг.

Мобільний офіс – це модуль-трансформер, виготовлений на базі вантажного автомобіля, спеціально обладнаний та технічно оснащений.  Під час роботи мобільного офісу мешканці населених пунктів зможуть оформити документи на прописку, виписку, отримання паспорта або внесення до нього змін,  щодо отриманн ясубсидій, реєстрації бізнесу, оформлення нерухомості, вирішити земельні та інші питання.

Конкурсний відбір проектів здійснюється конкурсною комісією, утвореною Мінсоцполітики.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації підготувало зазначений проект.  Одна із умов участі в конкурсі – це співфінанасування з місцевого бюджету.

Приблизна вартість проекту – 4,0млн.грн

Пропонується надати згоду на співфінансування вищезазначеного проект у із районного бюджету  в сумі 200,0тис.грн. Депутати одноголосно ухвалили зазначене рішення.

Далі депутати проголосували за внесення доповнень до районної цільової програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Слов’янського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та до  Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району, які стосувалися  виділення коштів для  матеріального відшкодування збитків жителям села Долина Слов’янского району, у господарствах яких було вимушено знищено поголів’я свиней при виконанні карантинних заходів з ліквідації африканської чуми свиней (всього 5 осіб на загальну суму 307324грн із розрахунку 33 943,4 грн за тону), а також ухвалили рішення – виділити ці кошти.

Також депутати прийняли рішення про надання дозволу на проведення капітального ремонту даху  адміністративної будівлі Слов’янської районної ради та визначення виконавця робіт.

В розділі «РІЗНЕ» депутати порушили  ряд проблемних питань, а саме: компенсація пільгових перевезень, реконструкція «Прозорого офісу» та ін., за якими було прийняте рішення  – винести їх на депутатський день, який планується 26 вересня 2018 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора