A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Шановні виборці

Дата: 14.01.2019 14:59
Кількість переглядів: 172

З 31 грудня 2018 року офіційно розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року.

Списки виборців, за якими проводиться голосування, формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців. З метою  усунення неточностей  та помилок під час складання списків виборців, просимо приділити увагу перевірці своїх персональних даних у Реєстрі виборців громадянам, які нещодавно:

- змінили прізвище;

- змінили місце проживання;

- досягли повноліття та голосуватимуть вперше.

Також нагадуємо про можливість перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців, через “Особистий кабінет виборця”, який розміщений на офіційному веб-сайті  “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).

Звертаємо увагу внутрішньо переміщених осіб виборча адреса яких належить до Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Законодавство забезпечує вам можливість тимчасово змінити місце голосування, не змінюючи своєї виборчої адреси. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого тимчасового проживання, перебування не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, тобто до 25 березня 2019 року (включно). При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство).

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45, каб.№113. При собі мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

 

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00

п’ятниця — з 8.00 до 16.00

тел.:(06262)3-31-65« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора