A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Працівників Слов’янської райдержадміністрації привітали з Днем державної служби.

Дата: 21.06.2018 14:58
Кількість переглядів: 469

21 червня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулися урочистості присвячені Дню державної служби. Вручити почесні грамоти за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, відданість справі та високі досягнення у трудовій діяльності та з нагоди відзначення 100-річчя державної служби в Україні від Донецької обласної державної адміністрації та Слов’янської районної державно адміністрації долучився голова району Євген Данилюк. Також, почесними грамотами було відзначено державних службовців і Слов’янською районною радою та Слов’янським об’єднаним військовим комісаріатом.

Для запрошених та гостей заходу виступили найкращі зразкові творчі хореографічні та вокальні колективи, вокалісти Слов’янського району. Відділом культури та туризму райдержадміністрації організовано фотовиставку, де були продемонстровані робочі та буденні моменти з життя Слов’янської райдержадміністрації.

 

Своїм корінням державна служба України сягає доби княжої Русі й набуває свого розвитку за козацьких часів Богдана Хмельницького, коли паралельно з військовою структурою була розвинута ієрархія цивільних посад.

Як окремий інститут національної держави державна служба в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, урегульованим законом, з уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явилася 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави.

Формування саме національної урядової машини, і створювана на той час урядова служба мала суттєві елементи демократії, базуючись на кращих традиціях українського козацтва. Таким чином було закладено один з головних механізмів, що став невід'ємним атрибутом вступу на державну службу – складання присяги: «Урочисто обіцяю вірно служити державі українській, визнавати державну владу, виконувати її закони і всіма силами охороняти інтереси і добробут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора