A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Обговорено стан виконання Заходів з профілактики травматизму

Дата: 13.09.2018 14:57
Кількість переглядів: 310

13 вересня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання Слов'янської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яку очолив заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сіваш. На розгляд членам ради було винесено питання про стан виконання Заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Слов’янському районі на період 2018-2022 роки.

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації  проінформував, що згідно до заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Слов’янському районі, для забезпечення прилеглої території закладів освіти засобами регулювання дорожнього руху, на території району, проведено обстеження територій закладів освіти на предмет необхідності встановлення засобів регулювання дорожнього руху. Визначені місця для подальшого обладнання засобами регулювання дорожнього руху та терміни виконання робіт.

В травні 2018 року співробітниками 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області та відділом цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської райдержадміністрації проведено обстеження водних об’єктів Слов’янського району, щодо виявлення місць стихійного відпочинку населення на водних об’єктів. Інспекторським складом 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області вживаються заходи щодо виявлення об’єктів та споруд, що перебувають у небезпечному для життя людей стані. На даний час об’єкти літнього відпочинку та оздоровлення громадян у Слов’янському районі відсутні.  Також 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області спільно з відділом освіти Слов’янської райдержадміністрації було зроблено та погоджено «План спільних заходів щодо попередження пожеж і загибелі людей у закладах освіти Слов’янської райдержадміністрації на 2018 рік».

З інформацією Слов’янського ВП ГУ НП в Донецькій області постійно проводиться наступна робота. З метою зниження рівня травматизму на дорогах, у Слов’янському ВП ГУ НП в Донецькій області існує структурний підрозділ - сектор реагування патрульної поліції, до складу якого входять 28 співробітників (інспектори та чергові). Даний підрозділ здійснює свою діяльність на території Слов’янського району,  цілодобово забезпечує оперативне реагування на повідомлення про правопорушення або події,  у межах компетенції здійснює їх розгляд, а також комплекс превентивних заходів шляхом патрулювання території обслуговування, особливо небезпечних ділянок і місць концентрації ДТП, виявлення та припинення правопорушень, застосування визначених законодавством поліцейських та інших заходів.

 На всі повідомлення з приводу порушення безпеки дорожнього руху на ділянках вулиць, в зоні яких розташовані дошкільні заклади, школи, інші учбові заклади, а також установи та організації, що здійснюють прийом, обслуговування, надання допомоги та послуг особам з інвалідністю і громадянам похилого віку, СРПП Слов’янського ВП реагує миттєво та приймає рішення згідно вимог чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора