A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Обговорено питання подальшого розвитку фізичної культури та спорту району

Дата: 19.02.2019 14:56
Кількість переглядів: 116

19 лютого 2019 року в приміщенні Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання координаційного комітету з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту Слов’янського району під головуванням керівника району Євгена Данилюка. Членами комітету були розглянуті наступні питання:

- про затвердження плану засідань координаційного комітету з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту в Слов’янському районі на 2019 рік;

- про виконання Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в Слов’янському районі на 2017-2021 роки, за 2018 рік;

- про призначення стипендії талановитим та обдарованим спортсменам району на 2019 рік.

Головною метою Програми є розвиток фізичної культури і спорту в контексті формування здорового способу життя, забезпечення умов для залучення широких верст сільського населення до регулярних занять спортом та фізичною культурою, забезпечення умов для максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді району у дитячо-юнацькому, резервному спорті та спорті вищих досягнень, збереженні та розвитку спортивної інфраструктури району та виховання молоді в дусі олімпізму .

Для регулярних занять спортом в районі  працює: 1 стадіон; 9 футбольних полів; 17 майданчиків, 4 з них зі штучним покриттям, які знаходяться в селищах Билбасівка (2 шт.), Райгородок, селі Дмитрівка; 9 спортивних  залів, два з яких 24х12 м. та  решта 9х18 м; 5 тренажерних майданчиків, які розташовані в селищах Райгородок та Билбасівка, селах Богородичне, Мирне, Маяки, всі вони знаходяться в доброму стані.

За звітний рік, згідно календарного плану відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, було проведення 62 спортивно-масових захода.

Також проводиться робота в напрямку  національно-патріотичного виховання молоді. З метою залучення та підвищення престижу військової служби України проводяться щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення України та Спартакіада серед допризовної молоді. В 2018 році 868 осіб Слов`янського району прийняли участь у щорічному оцінювані фізичної підготовленості населення України, з них 305 осіб мають високій рівень фізичної підготовленості, 395 - достатній рівень, 153 – середній рівень та 15 – низький рівень. В звітному році молоді люди району приймали участь в обласній Спартакіаді серед допризовної молоді.

І місце команда Слов’янського району посіла на ІІ етапі фінальних змагань Спартакіади Депутатів (05.05.2018) з загальною кількістю балів 472, по 5 видам спорту, та виборола можливість приймати участь в Всеукраїнській Спартакіаді депутатів, яка проходила в місті Чорноморськ Одеської області.

Команда-переможець районних змагань на звання «Краще спортивне село Слов’янщини» - команда Райгородоцької селищної ради приймала участь в обласних змаганнях на «Краще спортивне село Донеччини». На цих змаганнях команда Райгородоцької селищної ради посіла ІІІ загальнокомандне місце, серед 14 команд області.

Протягом 2018 року була повністю збережена мережа районної КДЮСШ «Колос».Станом на 01.01.2019 року в школі займалось 503 юних вихованців, роботу з яким  проводять 16 тренерів-викладачів в філіях школи.

Футбольні команди Слов’янського району брали участь в обласних фінальних змаганнях з футзалу серед команд юнаків 2004, 2005–2006, 2007-2008 р.н., та дівчат 2003-2004, 2005-2006 р.н. та прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях.

Команда Долинської сільської ради від Слов’янського району приймала  участь в Чемпіонаті Донецької області з футболу, де посіла 7 місце з 12 команд.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора