A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Підведено підсумки роботи спостережної комісії при Слов’янській райдержадміністрації

Дата: 12.12.2018 14:41
Кількість переглядів: 166

12 грудня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії яку очолив голова райдержадміністрації Євген Данилюк. На порядок денний членам комісії було винесено три питання стосовно:

- кількості звільнених осіб з місць позбавлення волі у 2018 році та підсумки роботи;

- затвердження плану роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на 2019 рік;

- розгляд листа, що надійшло до Слов’янської райдержадміністрації щодо звільнення особи.

Всі питання порядку денного  було розглянуто членами комісії та прийняті відповідні рішення.

 

Звіт про роботу спостережної комісії при Слов’янській райдержадміністрації

 

Спостережна комісія при Слов’янській райдержадміністрації  утворена відповідно до розпорядження голови Слов’янської райдержадміністрації від  27.04.2018  року  № 159 "Про утворення спостережної комісії при Слов’янській райдержадміністрації". У своїй діяльності спостережна комісія  керується Конституцією України, Кримінально -  виконавчим кодексом України, Законами України  "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії  та піклувальні ради при спеціальних виховних установах" (зі змінами) та іншими нормативно – правовими актами.

Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Основними завданнями спостережної комісії  є  організація  та здійснення  громадського  контролю за дотриманням прав, основних  свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Протягом 2018 року організація роботи комісії здійснювалася відповідно до затвердженого плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2018 рік.  Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання.  Рішення комісії згідно порядку денного  приймалися колегіально, відкритим голосуванням. Всі засідання спостережної комісії Були оформлені протоколами, які підписані головою комісії. На протязі звітного періоду спостережною комісією проведено 7 засідань, на  яких  розглянуто  9 питань її компетенції. Серед них, зокрема: 2 – організаційних, 5 – щодо надання звіту про соціальну адаптацію осіб звільненій від відбування покарання.

Станом на 12.12.2018 року  на обліку спостережної комісії перебуває 4 особи, умовно-достроково звільнені від відбування покарання.  Протягом  2018  року на облік спостережної комісії було взято 3 особи, 1- особа за вказаною адресою не проживає.

Спостережними комісіями при виконкомах сільських та  селищних рад періодично проводяться виховні бесіди, а також закріплено громадського вихователя в особі депутата сільської/селищної ради. Встановлено, що особи перебувають на реєстраційному обліку, забезпечені житлом, житлово-побутові умови задовільні. Працевлаштовані.

Робота спостережної комісії райдержадміністрації і надалі буде спрямована на неухильне виконання покладених на неї завдань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора