A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янській райдержадміністрації відбулося засідання колегії

Дата: 16.01.2019 14:40
Кількість переглядів: 169

16 січня 2019 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулося засідання колегії під керуванням голови райдержадміністрації Євгена Данилюка.

На засідання було запрошено керівників відділів, структурних підрозділів, управлінь райдержадміністрацій, а також організацій та підприємств.

Першим, розглядалося питання щодо роботи по розгляду звернень громадян в Слов’янській райдержадміністрації за 2018 рік. До Слов’янської райдержадміністрації протягом 2018 року надійшло 650 звернень, що на 763 звернення (або на 54,0%) менше у порівнянні з 2017 роком.

За результатами розгляду:

-259 звернень були вирішені позитивно,

-2 заявникам було відмовлено,

-на 362 звернення надані роз’яснення.

24 - були  направлені для розгляду за належністю відповідно до вимог ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

Проведений аналіз надходження звернень громадян до райдержадміністрації в розрізі міської, сільських та селищних рад.

З’ясовано, що найбільша кількість звернень, а особливо на Урядову гарячу лінію, надійшла від жителів Миколаївської міської ради, а саме: 140 звернень.

Також найбільша кількість надійшла від мешканців Билбасівської (94), Черкаської (74) селищних, Маяківської сільської (45), Андріївської сільської та Райгородоцької селищної (по 43), Мирненської сільської (32) рад.

Найменша кількість була направлена мешканцями Дмитрівської (23), Хрестищенської (25), Долинської (28) сільських рад.

Звернення щодо роботи підприємств-перевізників залишались актуальними протягом всього року. Проблемними виявились питання реалізації прав на  безкоштовний проїзд громадянами пільгових категорій, порушення водіями правил перевезення пасажирів, груба та некоректна поведінка.

В свою чергу відбулося значне зменшення кількості звернень з наступних питань:

  • на 63,7% - соціального захисту (призначення субсидії, призначення та виплату соціальних виплат як одинокій матері та малозабезпеченій родині, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем та інші);
  • на 56,25% – діяльності органів місцевого самоврядування;
  • на 55,5% - екології та природних ресурсів;
  • на 55,1% - охорони здоров’я;
  • на 40,0% - освіти;
  • на 34,8% – комунального господарства (благоустрій території, електропостачання, водопостачання та інші).

Від пільгової категорії громадян за 2018 рік надійшло 232 звернення, що на 206 звернень менше у порівнянні з 2017 роком (47,0%).

Також членами колегії було розглянуто питання про стан виконання завдань Програми і соціального розвитку по розділу «Розвиток земельних відносин» у 2018 році.

На території Слов’янського району проведені роботи по інвентаризації та передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Наприкінці засідання головою райдержадміністрації Євгеном Данилюком було анонсовано про проведення Районної ради регіонального розвитку, яка відбудеться 23 січня о 10.00 в залі засідань Слов’янської районної ради. Також наголошено про необхідність належної підготовки голів сільських та селищних рад, щодо доповіді по перспективним інфраструктурним проектам, які можуть реалізовуватися на території рад протягом 2019-2021 років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора