A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Служба порятунку звертається до населення з проханням не провокувати своїми діями пожежі в екосистемах і бути обережними з вогнем неподалік від сухої рослинності лісів та зелених насаджень

Дата: 08.05.2019 14:35
Кількість переглядів: 145

З настанням весни щорічно, не зважаючи на заборону, люди випалюють суху рослинність, що часто призводить до пожеж. Громадяни, наводячи порядок на прибудинкових територіях і дачних ділянках, часто палять сміття, суху траву та торішнє листя, не замислюючись про наслідки. Кидають не загашені сірники та недопалки на землю. І хоча співробітники ДСНС постійно нагадують про те, що робити цього ні в якому разі не можна, ситуація з випалюванням сухої рослинності залишається актуальною.

Тому, напередодні весняно - літнього пожежонебезпечного періоду, під час проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи серед населення, фахівці ДСНС особливу увагу звертають на дотримання вимог пожежної безпеки, в частині, що стосується порядку та своєчасності прибирання прилеглої території від сміття, сухої трав’янистої рослинності, про неприпустимість розпалювання багать і спалювання сміття та інших горючих матеріалів на території населених пунктів.

Під час бесід з громадянами фахівці ДСНС наголошують, що на жаль, не всі замислюються про наслідки та недооцінюють ступінь небезпеки випалювання сухої рослинності, адже той, хто спалює суху рослинність ризикує не тільки своїм майном і життям, а й створює реальну загрозу майну інших громадян, знищує вогнем флору та фауну країни!

Також співробітники ДСНС закликають батьків не залишати дітей одних без нагляду та проводити профілактичні бесіди про небезпеку ігор з вогнем

Для закріплення отриманої інформації співробітники ДСНС серед населення розповсюджують листівки з правилами пожежної безпеки та номером виклику служби 101.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора