A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області вкрай стурбований станом безпеки дітей.

Дата: 13.12.2018 14:32
Кількість переглядів: 167

З початку 2018 року, на пожежах у Донецькій області загинуло 2 дитини, травмовано внаслідок пожеж 19 дітей, врятовано на пожежах силами пожежно-рятувальних підрозділів 8 дітей. Також в сел. Черкаське Слов’янського району Донецької області 08.09.2018 року на пожежі в квартирі постраждали: дівчинка 2016 та хлопчик 2018 років народження. Причина пожежі-дитячі пустощі з вогнем. Дівчинка гралася запальничкою в залі на стільці, із-за чого і виникла пожежа. Завдяки уважним сусідам діти лишилися живими.   

ШАНОВНІ БАТЬКИ!


Нещастя стає саме тоді, коли діти залишаються на самоті, без нагляду дорослих, тоді небезпека чекає їх на кожному кроці: вдома - коли працюють електропобутові прилади, або до них є вільний доступ, та є доступ до сірників та запальничок. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню та елементарних правил безпеки є першопричинами сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки, 6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області звертається до Вас із проханням: не залишайте дітей без нагляду дорослих, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей! Навчайте своїх дітей навичкам культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газо - та електроприладами різного виду.
Пам'ятайте: безпека наших дітей залежить тільки від нас самих!
Сподіваємося, що тільки у співпраці ми зможемо спільними зусиллями вирішити основну проблему людства - збереження найціннішого скарбу - життя! А життя дітей – безцінне!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора