A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Шановні працівники ветеринарної медицини! Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Дата: 10.08.2018 14:25
Кількість переглядів: 204

У непростому і динамічному світі служба ветеринарної медицини виконує важливі державницькі функції – забезпечує епізоотичне благополуччя України, захищеність її території від занесення інфекцій, ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за безпекою сільськогосподарської продукції, поліпшення екологічного та санітарного стану довкілля.

Чітка та злагоджена робота служби є запорукою відродження та стабільного розвитку тваринництва, птахівництва та інших галузей аграрного сектора. Їх функціонування нині важко уявити без упровадження новітніх розробок та досягнень ветеринарної науки, лабораторно-діагностичної роботи, нарощення обсягів випуску вітчизняних засобів захисту тварин, ветеринарно-санітарної експертизи, забезпечення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.
Щирих слів подяки і найкращих побажань заслуговує кожна ланка галузі, тому що працюють у ній люди, які обрали цю професію за покликанням.

Сьогодні здобутки державної служби ветеринарної медицини визнані не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу.

Упевнений, що високі досягнення галузі й надалі будуть запорукою надійного захисту тварин та людей, зростання конкурентоспроможності аграрного сектору та розширення ринків збуту української продукції.

Бажаю і надалі залишатися згуртованими у роботі. Нехай успіх і визнання будуть із вами в усіх починаннях на благо України.

                                                                                                                    Голова Слов’янської райдержадміністрації Євген Данилюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора