A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Розпочато реалізацію Програми надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам України

Дата: 19.01.2019 14:22
Кількість переглядів: 329

 

В грудні 2018 року Благодійною організацією «Міжнародний Благодійний Фонд «СПІЛКА УКРАЇНЦІВ АМЕРИКИ» розпочато реалізацію Програми надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам України (особам) з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, які у зв`язку з військовими діями держави агресора – Російської Федерації, були вимушені залишити місце свого постійного проживання та переїхавши на проживання в інший регіон, залишилися в країні своєї громадянської належності- без житла.

Даною Програмою передбачено комплекс затверджених заходів та фінансових коштів, які будуть виділятися внутрішньо переміщеним громадянам з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим для реалізації Проекту будівництва на території України індивідуального житлового будинку, який після введення його в експлуатацію перейде у їх законну власність.

Одержувачами допомоги можуть бути внутрішньо переміщені громадяни (особи) з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, що не досягли пенсійного віку, мають посвідчення внутрішньо переміщеної особи, постійно проживають на території України та, які пройшли процес відбору, співбесіди й підписання Договору.

Програма впроваджуватиметься протягом трьох років, тобто до кінця листопада 2021 року та в межах фінансування якої планується охопити близько 800-т (восьмисот) осіб вищезазначеної категорії.

Грошові кошти благодійної допомоги, які надаються Фондом за відповідною Програмою перераховуються на особистий рахунок в безготівковій формі та мають бути використані ВИКЛЮЧНО ДЛЯ БУДІВНИЦТВА індивідуального житлового будинку загальною площею не більше 130 м2 на неокупованій території України.

Також протягом 3-х (трьох) років після введення в експлуатацію збудованого індивідуального житлового будинку в Державному реєстрі прав на нерухоме майно на дане майно буде накладено ЗАБОРОНУ щодо його відчуження, дарування та безоплатної передачі у власність третім особам, здавання в оренду, робити з нього предмет застави чи іпотеки, або вчиняти будь-які інші дії, що можуть привести до фактичного переходу права власності збудованого будинку (майна) від одержувача допомоги до інших осіб.

В 30-ти (тридцяти) денний термін, від дня звернення, особи, які звернулись до Фонду та мають намір отримати допомогу, зобов’язані особисто подати заяву встановленої форми та пакет документів за місцем його знаходження.

Всі копії документів, які додаються до заяви, в обов’язковому порядку, мають бути нотаріально засвідченими.

Перелік документів що додаються до заяви:

- копія паспорта громадянина України із зареєстрованим місцем проживання;

- копія довідки про присвоєння коду платника податків;

- копія посвідчення внутрішньо переміщеної особи;

- довідка про склад сім`ї;

- копія свідоцтва про шлюб;

- копії свідоцтв про народження дітей;

- довідка про сукупний дохід всіх членів сім’ї;

- довідка про відсутність судимості (повна форма);

- довідка, яка містить інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру;

До заяви Одержувач допомоги може додавати документи, які дають право на пільги в тому числі, але не обмежуючись:

- копії документів підтверджуючих групу інвалідності;

- копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї;

- характеристика з місця роботи чи проходження військової служби;

- довідка з банку про наявність рахунку, на який буде перераховано кошти благодійної допомоги. Даний рахунок використовуватиметься тільки для досягнення цілей Програми;

- згода на обробку персональних даних. Форму можна отримати на веб-сайті Фонду;

- автобіографія;

- заява-згода подружжя;

- письмове клопотання про збільшення площі будинку, у разі, якщо склад сім’ї Одержувача складає 12 ( дванадцять) та більше осіб;

- копії інших документів.

 

Більш детальну інформацію щодо умов та вимог Програми Фонду можна отримати в Слов’янському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул.Науки, буд.№ 2 або за телефоном 2-63-97.»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора