A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янському районі привітали працівників місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 14:20
Кількість переглядів: 496

7 грудня в 1990 році Верховною Радою Української РСР був прийнятий Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». З цієї нагоди в Слов′янсьокому районі відбувся захід, що присвячено Дню працівників місцевого самоврядування.

Привітати посадовців та вручити почесні грамоти долучилися голова Слов’янської райдержадміністрації Євген Данилюк та голова Слов’янської районної ради Костянтин Черніков.

Грамотами Слов’янської районної ради було відзначено кращих працівників районної ради, депутатів, голів селищних рад а також громадських організацій, що займають активну громадську позицію в житті району.

Для гостей та присутніх лунали сучасні та народні пісні вокалістів, виступ вокально-інструментального ансамблю та танцювальних колективів. Ізюминкою свята став показ українських аксесуарів від місцевої дизайнерки.

9 липня 2018 року Донецька облдержадміністрація оголосила конкурс «Кращі практики місцевого самоврядуваннння».

Слов’янська районна рада взяла участь у цьому конкурсі, і в номінації «Підвищення економічної самодостатності громади» з проектом «Енергозберігаючі заходи. Капітальний ремонт з утепленням ФАПу с. Богородичне» посіла І місце серед районних рад області.

Відповідальна за проект - керуючий справами виконавчого апарату районної ради Косенко Світлана Вікторівна,  автор практики  - депутат Слов’янської районної ради Лещенко Раїса Павлівна.

Нагородження переможців відбудеться 13 грудня в місті Краматорську.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора