A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулася нарада щодо збирання ранніх зернових культур в 2019 році

Дата: 04.07.2019 14:16
Кількість переглядів: 141

04 липня 2019 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулася нарада щодо стану підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення збирання ранніх зернових культур в 2019 році під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Дмитра Сіваша. На нараду було запрошено керівники сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності, представники установ та організацій, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

На порядок денний було винесено на обговорення питання щодо готовності сільгосппідприємств до збирання ранніх зернових культур. Період збору врожаю характеризується підвищеною пожежною небезпекою, при якій зростає можливість виникнення пожеж. Погрожуючу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасиченість хлібозбиральної техніки які можуть перебувати в несправному стані. Перш за все відповідальність за життя робітників сільськогосподарських підприємств та збереження врожаю і дотримання протипожежних норм під час збиральної компанії несуть керівники підприємств.

За останні роки у зв’язку зі змінами форм власності і виникненням економічних проблем відбулося загальне зниження культури землеробства. Це зумовлено, з одного боку, низьким рівнем агротехніки, з іншого нестачею і дорожнечею грунтообробної техніки, паливно-мастильних матеріалів та засобів хімічного захисту рослин. І, як наслідок, значно зросла засміченість полів карантинним бур’яном-амброзією полинолистою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора