A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янському районі відбулося поховання останків загиблих воїнів Другої світової війни

Дата: 08.05.2019 14:15
Кількість переглядів: 458

Друга світова Війна пройшла через наші серця і стала частиною всенародної і сімейної пам’яті.  Пам’яті  про тих, хто віддав своє життя за Батьківщину. У кожного була своя п’ядь  землі, яку самовіддано захищали. Там, де точилися колись запеклі бої  здійнялися пам’ятники, обеліски. Нашій Донецькій землі судилося бути ареною  жорстокого і кривавого протиборства.

Вже за традицією до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Слов’янському районі відбувається захід перепоховання останків загиблих воїнів Другої світової війни. В цьому році перепоховання відбулося в селі Маяки за ініціативи громадського об’єднання АДВІС «Плацдарм».

На заході були присутні керівництво Донецької  області, Слов’янської райдержадміністрації та районної ради, Маяківської сільської ради, ОС, військовослужбовці, громадські об’єднання, мешканці села та району.

За словами  голови громадського об’єднання АДВІС «Плацдарм» Олексія  Юкова сьогодні відбулося поховання останків 158 воїнів 12-ї та 6-ї армій, 3-ї та 8-ї Гвардійській армій, які загинули в боях при звільненні Слов’янщини в 1941-1943 роках. Нажаль, вдалося встановити імена не всіх бійців.

Чин поминальної літії було проведено військовим капеланом військової частини 3035 ігуменом Діонісієм, після чого пам’ять героїв загиблих у роки Другої Світової війни та військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до братської могили.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора