A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

П О П Е Р Е Д Ж Е Н Н Я про недопущення негативного впливу на галузь бджільництва від застосування пестицидів та агрохімікатів

Дата: 14.05.2019 14:13
Кількість переглядів: 188

 

З метою усунення негативного впливу на галузь бджільництва від застосування пестицидів та агрохімікатів необхідно суворо дотримуватись правил, норм та регламентів застосування засобів захисту рослин.

Згідно Закону України « Про бджільництво», ст.37 юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки рослин, через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких,  знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

Відповідно до статті 38 Закону України «Про бджільництво» та статті 20 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.

Для попередження випадків отруєння та гибелі бджіл внаслідок порушення вимог чинного законодавства щодо використання пестицидів та агрохімікатів при обробці посівів сільськогосподарських рослин, нагадуємо про необхідність забезпечення контролю цих питань.

                                             


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора