A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Повідомлення

Дата: 31.05.2019 14:12
Кількість переглядів: 100

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 1424256200:04:000:0707, площею 1,9314 га, приватної власності сільсько-господарського призначення, на території

Райгородоцької селищної ради Слов’янського району, Донецької області, за межами населеного пункту з метою розміщення автозаправного комплексу»

 

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 1424256200:04:000:0707, площею 1,9314 га, приватної власності сільсько-господарського призначення, на території Райгородоцької селищної ради Слов’янського району, Донецької області, за межами населеного пунктуз метою розміщення автозаправного комплексу».

Головна мета даної роботи - визначення містобудівних умов та обмежень для проектування реконструкції нежитлових будівель та споруд (комбікормовий завод) під олійно-екстракційний завод з переробки олійних культур з будівництвом допоміжних нежитлових будівель, з урахуванням вимог державних будівельних та інших норм, стандартів і правил.

Відповідно до п. 8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» даний детальний план території затверджується Слов’янською районною державною адміністрацією Донецької області.

З проектом детального плану території (текстові та графічні матеріали у т. ч. розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який розроблений у складі проекту містобудівної документації та одночасно є Звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись в Райгородоцькій селищній раді, за адресою: вул. Східна, буд. 4, селище Райгородок , Слов’янський район, Донецька область, 84150 тел. (06262)631944, код ЄДРПОУ 04341784, та на офіційному сайті Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області: (www.slovyanska.rda.org.ua) з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські слухання по проекту детального плану території відбудуться 10.06.2019 о 14.00 Райгородоцькій селищній раді, за адресою: вул. Східна, буд. 4, селище Райгородок , Слов’янський район, Донецька область.

Письмові пропозиції до проекту детального плану території подаються у строк 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення до відділу з  питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області за адресою: вул. Василівська, б.45, м. Слов’янськ, Донецька область, 84100 (каб. №107) та Райгородоцькій селищній раді, за адресою: вул. Східна, буд. 4, селище Райгородок , Слов’янський район, Донецька область, 84150.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

Потреба в необхідності проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану території відсутня.

Відповідальний за проведення громадських слухань – начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області Драган Олексій Ігорович тел. (06262)34043.

 

Пояснювальна записка

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора