Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

Навчальний семінар з питань впровадження систем енергоменеджменту та енергомоніторингу в Слов’янській райдержадміністрації

Переглядів: 270

10 серпня 2018 року в Слов’янській райдержадміністрації відбувся  навчальний семінар з питань впровадження систем енергоменеджменту та енергомоніторингу в бюджетних установах області.


У заході взяли участь Безкровний О.П. - начальник відділу   енергоефективності  та енергозбереження Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації, Сіваш Д.В. - заступник голови Слов’янської райдержадміністрації, керівники та спеціалісти відділів, а також  представники ОТГ Костянтинівського району (близько 30 осіб).
В ході семінару експерт з управління проектами Донецької агенції регіонального розвитку (ДАРР) Чикунова Юлія  розповіла про перші підсумки та подальші кроки створення систем енергоменеджменту та енергомоніторигу в  регіоні.  Представник ТОВ «БІС-СОФТ»  Мироненко М.М.  представив  учасникам семінару інформацію щодо  практичних кроків та  «дорожньої карти» впровадження зазначених систем. 


Таким чином, ще в одному районі області  розпочато роботу щодо  створення систем енергоменеджменту та енергомоніторингу з метою оптимізації витрат енергоресурсів в бюджетних організаціях. 
Захід проводився в рамках проекту «Підвищення енероефективності районів та міст степового ландшафту Донецької та Луганської областей відповідно до стандарту ISO 50001:2011», який реалізується ГО «Центр муніципальногорозвтку м. Добропілля» при фінансовій підтримці ПРООН/ГЕФ.« повернутися до списку новин