A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Дата: 30.08.2018 14:00
Кількість переглядів: 185

30 серпня відбулось чергове засідання комісії з  питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності. У засіданні взяли участь члени комісії, керівники району, представники поліції та  прокуратури.

На порядок денний засідання були винесені питання про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат» та обов’язкових платежів та внесків до Пенсійного фонду України.

На засідання комісії було запрошено 6 керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців району.

За підсумками обговорених питань заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сіваш надав відповідні доручення, в тому числі про вжиття заходів для погашення боргів в найкоротший термін. Управлінню соціального захисту населення продовжити здійснення моніторингу стану своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах району. Керівникам підприємств – боржників зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, із внесків до Пенсійного фонду України  рекомендовано погасити існуючу заборгованість у відповідні терміни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора