A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 30.08.2018 13:59
Кількість переглядів: 199

30 серпня  2018 року в адмінбудівлі райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням заступника голови райдержадміністрації Дмитра Сіваша. У засіданні взяли участь члени комісії, керівники району та ФОП, які порушили трудове законодавство в частині оплати праці.

На початку засідання заступник голови райдержадміністрації зазначив, що з метою соціального захисту працюючих громадян, роботодавці повинні усвідомлювати свою відповідальність перед законом та перед працівниками, і в подальшому дотримуватися вимог чинного законодавства в оплаті праці, своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, з урахуванням підвищення її мінімального рівня.

На засіданні заслуховувались керівники підприємств, у яких виявлені ознаки порушення трудового законодавства в частині оплати праці. Керівники підприємств надали пояснення щодо виявлених порушень та взяли зобов’язання у подальшому дотримуватись вимог законодавства. Членами робочої групи  встановлено   контроль за зобов’язаннями  керівників  щодо своєчасної  виплати заробітної плати та сплати податків до бюджету,  а також недопущення використання праці без належного оформлення трудових відносин з працівниками. Було зазначено, що відповідно до статті 26 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність за порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску.

Відповідно до рішення робочої групи рекомендовано членам робочої групи надалі проводити інформаційно–роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та населення щодо дотримання соціальних стандартів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора