A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулася комісія по контролю результатів розгляду звернень громадян

Дата: 15.02.2019 13:55
Кількість переглядів: 130

15 лютого в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання комісії по контролю результатів розгляду звернень громадян під головуванням заступника голови райдержадміністрації Дмитра Сіваша. Членами комісії були розглянуті питання:

-про підсумки проведення Дня контролю результатів розгляду звернень громадян в Хрестищенській сільській раді;

-аналіз стану розгляду звернень громадян за січень 2019 року;

-звіт Хрестищенського сільського голови про роботу із зверненнями громадян.

 

Протягом січня 2019 року до Слов’янської райдержадміністрації надійшло 52 звернення, що на 39 менше (на 75%), ніж за аналогічний період 2018 року. За результатами розгляду звернень 17 – вирішено позитивно, на 29 – надано роз’яснення, 1 – відмовлено, 1 – визнано анонімним та не підлягало розгляду відповідно до вимог ст. 8 Закону України «Про звернення громадян»,  4 – знаходяться в стадії розгляду.

Керівництвом райдержадміністрації проведено 6 особистих та 2 виїзних прийоми громадян, 1 телефонний зв'язок з населенням Слов'янського району «Пряма лінія».

В зверненнях більшість питань стосувались соціального захисту, а саме: питання призначення та виплати субсидії, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем та інші.

Протягом січня 2019 року колективних та повторних звернень не надходило.

Від пільгової категорії громадян в січні 2019 року надійшло 13 звернень, а саме: від осіб з інвалідністю внаслідок війни – 5, осіб з інвалідністю І групи – 2, осіб з інвалідністю ІІІ групи – 1, одиноких матерів – 2, інших категорій – 3.

За результатами розгляду звернень від пільгової категорії громадян 5 – вирішено позитивно, на 8 – надано роз’яснення.

Щовівторка на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації доповідала про стан розгляду звернень громадян в Слов’янській райдержадміністрації протягом тижня.

В січні поточного року на засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто підсумки роботи по розгляду звернень громадян в Слов’янській райдержадміністрації за 2018 рік.

На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційних прав на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в січні 2019 року проведено засідання робочої групи райдержадміністрації з проведення перевірок результатів розгляду звернень громадян та обставин надходження до райдержадміністрації повторних та колективних звернень громадян, на якому розглянуто звіт про роботу робочої групи за ІІ півріччя 2018 року та затверджено графік проведення Днів контролю результатів розгляду звернень громадян на І півріччя 2019 року.

Кожну першу та третю п’ятниці місяця працює громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги. В січні 2019 року звернень не надходило.

По Телефону довіри повідомлень не надходило.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора