A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

Дата: 04.04.2019 13:48
Кількість переглядів: 138

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 №250, якою затверджено Порядок виплати  допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому  було подано заяву з усіма необхідними документами та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною до 6-річного віку включно.

Допомога призначається у розмірі 1700 гривень.

 Для призначення допомоги органу соціального захисту населення з  умови пред’явлення паспорта громадянина України або іншого документу, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина. А також посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу), посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

У разі утворення об’єднаної територіальної громади заяви з необхідними документами для призначення допомоги приймаються уповноваженими особами, що визначені виконавчими органами ради об’єднаної територіальної громади, та передаються відповідному органу соціального захисту населення.

Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня-червня 2019 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора