A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати

Дата: 27.09.2018 13:48
Кількість переглядів: 176

27 вересня  2018 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням заступника голови райдержадміністрації Дмитра Сіваша.

На початку засідання заступником голови райдержадміністрації Дмитром Сівашом було зазначено, що легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави.

На порядку денному було розглянуте питання про нарахування мінімальної заробітної плати працівникам за даними звітів до управління  Пенсійного фонду за червень 2018 року. За результатами опрацювання даних з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування на засідання запрошено 4 керівників  району, які порушили трудове законодавство в частині оплати праці.    

Керівники попереджені, що відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі ЄВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом № 2464, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом (ч.11 ст. 9 Закону № 2464). Згідно з п.6 ч.1 ст.1 Закону № 2464 суми ЄВ, своєчасно не нараховані та/або не сплачені у строки, встановлені Законом № 2464, є недоїмкою. На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення (ч.10 ст. 25 Закону № 2464)

Відповідно до рішення робочої групи рекомендовано членам робочої групи надалі проводити інформаційно–роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та населення щодо недопустимості використання робочої сили з порушенням трудового законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора