A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Обговорено питання погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень

Дата: 27.09.2018 13:47
Кількість переглядів: 201

Обговорено питання погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень

 

27 вересня 2018 року під головуванням заступника голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитра Сіваша  відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності.  У засіданні прийняли участь представники Пенсійного фонду, центру зайнятості, державної фіскальної служби, виконавчої служби, Національної служби посередництва і примирення, поліції, управління статистики, профспілки, фонду соціального страхування.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1.Про стан виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат»;

2. Про наявність та стан виконавчого провадження стосовно боржників району зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

3. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.   

З першого питання доповідала головний спеціаліст відділу з питань праці управління соціального захисту населення  Профатілова Є.В. Членів комісії  проінформовано про те, що за даними управління статистики станом на 1 вересня 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати по Слов’янському району має 1 підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» в сумі 1293,6 тис.грн. Сума заборгованості по заробітній платі своєчасно не виплачена 112 штатним працівникам підприємства за квітень - липень 2018 року. З моменту виникнення боргу керівник підприємства щомісяця запрошується на засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Починаючи з серпня 2017 року заборгованість з виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат» набула системного характеру.

З другого питання Віталій Крапівін, заступник начальника Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, проінформував про кількість та суми виконавчих проваджень відносно боржників району зі сплати ЄСВ, що перебувають на примусовому виконанні у відділі державної виконавчої служби.

З третього питання  виступила  Світлана Золотарьова, заступник начальника фінансово-економічного відділу Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Згідно проведеного аналізу стану заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на комісію було запрошено 11 підприємців боржників.

Підприємці попереджені про відсутність строку давнини для скасування боргу з єдиного соціального внеску та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної та в повному обсязі сплати єдиного соціального внеску.

По всіх питаннях засідання було напрацьовано ряд завдань та прийнято відповідні рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора