A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведений районний етап Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» .

Дата: 06.02.2019 13:44
Кількість переглядів: 153

На виконання районної комплекної програми «Обдарована молодь Слов'янського району» та плану роботи Центру дитячої та юнацької творчості на 2018-2019 навчальний рік 06 лютого 2019 року проведений районний етап Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» .

 Фестиваль проходив за номінаціями  «Літературна творчість: читці - декламатори» та «Авторська поезія», «Театральне мистецтво: Літературно-музична композиція».

На меті фестивалю - виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвиток їх творчих здібностей та залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті.
За підсумками рішень протоколів засідань журі були визначені переможці:
 
У номінації «Літературна творчість: читці -декламатори»
1-а молодша вікова категорія:

І місце - Книш Уляна  (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Голуб Л.Ю.);

І місце - Склярова Анжеліка (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Голуб Л.Ю.);

ІІ місце - Веретенников Михайло (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Голуб Л.Ю.);

ІІ місце - Гапон Поліна (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Ридош О.В.);

ІІІ місце - Логвінов Єгор (Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ст.);

2-а молодша вікова категорія:

І місце - Фастова Ніка (Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.);

І місце - Савченко Катерина (гурток «Літературна творчість» рЦДЮТ, керівник Нікітіна В.В.);

ІІ місце - Шумська Дар’я (Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце - Каліберда Ксенія (гурток «Літературна творчість» рЦДЮТ, керівник Нікітіна В.В.);

ІІІ місце - Макуєва Дар’я (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Ридош О.В.);

ІІІ місце - Токарєва Юлія (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Лемещенко О.С.); ІІІ місце - Хлиніна Таісія (Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ст.);

середня вікова категорія:
І місце - Фастова Анастасія (Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.);

І місце - Куденко Єлизавета  (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Ридош О.В.);

ІІ місце - Шаторний Олександр (Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце - Шульга Євген (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Ридош О.В.);

ІІ місце - Падалка Єлизавета (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Лемещенко О.С.);

старша вікова категорія:

І місце - Казбан Ганна (КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Лемещенко О.С.);

У номінації «Театральне мистецтво: Літературно-музична композиція»

І місце - Колектив «Струни серця» (учні КЗ «Билбасівський опорний  ЗЗСО І-ІІІ ст.», керівник Голуб Л.Ю.);

Особливо слід відзначити Костенко Діану, яка представила авторські твори  Костенко Дар’ї (вихованки гуртка «Літературна творчість» рЦДЮТ, керівник Нікітіна В.В.) та Фаставу Анастасію (Долинська ЗОШ І-ІІІст.) з авторською поезію.

Всі учасники долучилися до свого минулого, культурних надбань, досвіду набутого попереднім поколіннями, і ще раз звернутися до художнього світу.  Журі відмітило високий рівень виконавської майстерності, сценічну та мовну культуру, емоційність та артистичність. 

 Бажаємо усім учасникам наснаги, нових творчих звершень, а батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора