A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбувся обласний відкритий конкурс читців, поетів та художників «Любіть Україну»

Дата: 25.02.2019 13:42
Кількість переглядів: 187

23 лютого відбувся обласний відкритий конкурс читців, поетів та художників «Любіть Україну». У заході, присвяченому 120-річчю з Дня народження Володимира Сосюри, взяли участь понад 170 майстрів та аматорів художнього слова й живопису, віком від 12 до 56 років. З’їхалися учасники з 12 міст  та  районів  Донеччини.

Конкурс  започаткований  в  2007 році на батьківщині Володимира Сосюри  у  Дебальцевому. З початку бойових дій на Донбасі читання не проводились. Відроджений  конкурс  прийняв  м. Слов’янськ.

До складу журі увійшли провідні діячі  культури і мистецтва Донеччини  та України на чолі  із заслуженою артисткою України Людмилою Колосович.  Почесним  гостем  конкурсу  став  правнук  відомого українського поета Володимира Сосюри, громадський діяч – Олексій Сосюра.

Слов’янський  район був  представлений вихованцями  театральної студії «Аванті» (Билбасівського ЦКД), Скрипниченко Діаною (районна школа мистецтв), Костенко Єгором (Мирненський СБК). В номінації «художники» свої  картини  представили будинки культури селища Мирне  та  села Хрестище.

Дипломом за  почесне друге  місце  нагороджена театральна студія «Аванті» Билбасівського ЦКД (керівник Андрій Єсеньков).

Щиро  вітаємо  всіх  учасників  та  переможців  заходу!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора