A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведення Національного Форуму «Час зростати!»

Дата: 19.06.2018 13:38
Кількість переглядів: 163

         26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом FORBIZв рамках ініціативи EU4Business проводить Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час зростати!» (м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України).

         Форум збере близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

         Формат передбачає насичену програму, яка  складається з тематичних дискусійних панелей, присвячених питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

         Характерною ознакою Форуму буде проведення виставки програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ.

         Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), експорт до ЄС та обмін досвідом і налагодження ділових зв'язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fit for partnership with Germany.

         Реєстрація на Форум за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2OSdQxpWIw7EtWqrcAu_VjjEWFR6yVq1QcmXBVxrpdQYNFQ/viewform.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора