A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янській райдержадміністрації відбулося засідання колегії

Дата: 20.06.2018 13:37
Кількість переглядів: 430

20 червня 2018 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулося засідання колегії Слов’янської райдержадміністрації яку очолив керівник району Євген Данилюк.

На засідання було запрошено керівників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, підприємств, громадськість та ЗМІ.

Першим, члени колегії розглянули питання щодо благоустрою населених пунктів Слов’янського району у весняно-літній період 2018 року, доповідь з якого надав начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Андрій Матяшов. Проблемними питаннями для багатьох сільських та селищних рад залишається утримання прибудинкових територій приватного сектору, прилеглих територій підприємств, торгівельних точок, а також питання з організації надання послуг з виведення твердих побутових відходів кожному мешканцю населеного пункту району.

Про облік архівних документів в установах та організаціях району інформацію надала головний спеціаліст архівного відділу райдержадміністрації Ольга Руденко. Протягом 1 півріччя 2018 року архівним відділом здійснено 6 перевірок установ, серед яких 2 комплексних
(Райгородоцька селищна, Дмитрівська сільська рада), 2 тематичних (відділ освіти райдержадміністрації, Андріївська сільська рада), та 2 контрольних (Рай-Олександрівська сільська рада, Билбасівська селищна рада). Так, не завершено упорядкування документів в Олександрівській, Прелеснянській, Привільській сільських рад, які ліквідовані у зв’язку з припиненням їх повноважень та об’єднанням з Черкаською селищною радою.

Залишаються частково неупорядкованими та неописаними по установлений термін (2015 рік) документи 7 установ району. З них, Слов’янський районний ЦСССДМ, Билбасівська селищна рада, Маяківська, Дмитрівська, Мирненська сільські ради та Олександрівська, Прелеснянська сільські ради, які на цей час ліквідовані.

Розглянувши всі питання порядку денного, членами колегії було внесені відповідні доповнення до рішення колегії райдержадміністрації.

Довідково, присутніх та запрошених було проінформовано начальником відділу цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Олексієм Драганом  щодо стану місць стихійного відпочинку населення на водних об’єктах району. На протязі останніх років в Слов’янському районі в місцях стихійного відпочинку населення на водних об’єктах загинуло 6 осіб. В минулому році одна особа загинула в селі Сидорове, та дві особи поблизу селища Райгородок.  З метою недопущення загибелі людей на водних об’єктах начальником відділу було рекомендовано головам сільських та селищних рад розглянути це питання та провести заходи на підпорядкованій території.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора