A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янській райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками національних меншин

Дата: 01.08.2018 12:18
Кількість переглядів: 352

01 серпня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації та представників національних меншин в форматі круглого столу. Тема зустрічі: «Соціальна інтеграція представників національних меншин в українське суспільство». До обговорення було запропоновані питання, що стосуються соціально-культурного життя даної категорії населення.

 В Слов’янському районі станом на 01 серпня 2018 року не зареєстровано масових поселень національних меншин. На території Хрестищенської сільської ради проживає мала чисельна кількість сімей турків-месхитинців, а на території Билбасівської селищної ради – ромів.

Родини нацменшин запрошуються на безкоштовне відвідування вечорів відпочинку, тематичних заходів, концертних програм, приймають участь у проведені народних свят. На базі Хрестищенського сільського та Билбасівського селищного будинку культури та спорту проходять заняття з шашок, шахмат, нард, настільного тенісу, армреслінгу та проходять гуртки оздоровчо-спортивного нагляду. Створені дитячі та дорослі команди з волейболу до складу яких входять турки-месхитинці та ромів.

В.о начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Оленою Фоменко було повідомлено, що на території району на первинному обліку -
3 дітей сиріт, які влаштовані під опіку рідної тітки. Аналіз перевірок показує, що опікун створила в сім ї належні умови для проживання та розвитку дітей.

Зі слів представника громади турхів-месхитинців, що проживає на території Хрестищенської сільської ради, проявів не толерантного ставлення до представників даного верста населення з боку представників влади та мешканців не проявлялося.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора