A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янській райдержадміністрації відбулося засідання колегії

Дата: 15.05.2019 12:16
Кількість переглядів: 111

15 травня 2019 року в залі засідань Слов'янської районної ради відбулося чергове засідання колегії під головуванням керівника району Євгена Данилюка. На засідання було запрошено керівників відділів, структурних підрозділів, управлінь райдержадміністрації, керівників організацій та підприємств, громадськість, представників ЗМІ.

Присутніми було заслухано доповідь про стан державної кадрової політики та реалізації основних завдань у цій сфері в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації. Так, штатна чисельність державних службовців в райдержадміністрації складає 128 осіб, фактично працює -107 державних службовців, 2 керівні посади, які не належать до посад державної служби, 4 посади, які належать до посад обслуговуючого персоналу,  вакансії становлять 15 одиниць.

Згідно інформації про облік архівних документів в установах та організаціях району було зазначено, що протягом 2019 року, з метою здійснення контролю, у тому числі за станом обліку документів, начальником архівного відділу здійснено 4 перевірки установ, серед яких одна комплексна (Фінансове управління райдержадміністрації), 2 тематичних (відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, ДП «Слов’янський лісгосп»), та 1 контрольна (відділ освіти райдержадміністрації). Наявність справ у зазначених установах відповідає даним облікових документів. Що стосується опису справ сільських та селищних рад, то залишаються неописаними по установлений термін (2016 рік) документи 3 установ району: Мирненської, Маяківської сільських рад та Прелеснянської сільської ради. Не здійснено передавання на постійне зберігання відділу справ Олександрівської, Прелеснянської сільських рад.

Розглядалося питання і благоустрою населених пунктів Слов’янського району у весняно-літній період 2019 року. Проблемними питаннями для багатьох сільських та селищних рад залишаються утримання прибудинкових територій приватного сектору, прилеглих територій підприємств, організацій, об’єктів торгівлі, які розташовані на підвідомчих територіях рад, питання з організацією надання послуг з вивезення твердих побутових відходів кожному мешканцю населеного пункту району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора