A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

ПРО ДЕЯКІ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ ПРАВА НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Дата: 17.10.2018 11:53
Кількість переглядів: 156

З метою забезпечення реалізації права на отримання інформації з Державного реєстру виборців громадянами України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, Центральною виборчою комісією прийнято постанову від 20 травня 2016 року №125 “Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців”. 
Даною постановою встановлено, що у разі особистого звернення громадянина України, виборча адреса якого належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, з письмовим запитом щодо змісту його персональних даних у Державному реєстру виборців у встановленому частинами першою або другою статті 21 Закону України “Про Державний рестр виборців” (далі - Закон) порядку до органу ведення Реєстру не за своєю виборчою адресою цей орган надсилає на всказану в запиті адресу персональні дані запитувача з дотриманням вимог частини третьої зазначеної статті;
у разі звернення такого громадяна згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 21 Закону з письмовим запитом про надання інформації щодо персональних даних осіб, які внесені до Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, до якої належить зазначена виборча адреса, цей орган надсилає відповідь на вказану в запиті адресу з дотриманням вимог частини третьої зазначеної статті 21 Закону;
у разі невідповідності зазначених у запиті ідентифікаційних персональних даних чи виборчої адреси суб'єкта звернення даним про нього у Реєстрі орган ведення Реєстру надсилає на вказану в запиті адресу відмову в задоволенні запиту із зазначенням підстави відмови.
Шановні виборці, звертаємо вашу увагу, що на офіційному сайті (www.drv.gov.ua) функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.
В особистому кабінеті виборця, ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Повідомлення щодо результатів запиту надійде на вашу електронну пошту.
Також ви можете здійснити пошук виборчої дільниці за номером, фразою або адресою. Забезпечено зворотній зв'язок (повідомлення, запитання, побажання щодо роботи сервісу та повідомлення щодо неточностей в адресному реєстрі). Ви можете отримати інформацію про поштові адреси у форматі відкритих даних.
Також зазначену інформацію можна отримати при безпосередньому зверненні до відділу ведення Державного реєстру виборців, при собі мати:
 паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України) та копії відповідних документів.
м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45
тел.3-31-65
Відділ ведення 
Державного реєстру виборців
Слов’янської РДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора