A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов’янській райдержадміністрації відбувся семінар з проблемних питань ринкового нагляду

Дата: 13.06.2018 11:51
Кількість переглядів: 244

12 червня 2018 року в приміщенні Слов’янської районної ради відбувся семінар-нарада щодо проблемних питань ринкового нагляду, оформлення дозвільних документів та питань реєстрації технологічного транспорту. Доповідь з даного питання була підготовлена начальником відділу експертної роботи ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Донецькій області Артемом Червоний.

5 липня 2011 року набули чинності Закони України, які відображають сучасний підхід з забезпечення безпеки нехарчової продукції шляхом обов’язкового дотримання вимог технічних регламентів, та добровільного застосування нормативних документів таких як норми, стандарти та правила.  Відповідно до ч.1 ст.4 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних заходів з відповідним інформуванням про це громадськості щодо продукції.

Законодавство України про ринковий нагляд розповсюджується на усіх суб’єктів господарювання, задіяних в поставці продукції до споживача, від виробника до кінцевого розповсюджувача по усьому ланцюгу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора