Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

В Слов’янській райдержадміністрації відбувся семінар з проблемних питань ринкового нагляду

Переглядів: 181

12 червня 2018 року в приміщенні Слов’янської районної ради відбувся семінар-нарада щодо проблемних питань ринкового нагляду, оформлення дозвільних документів та питань реєстрації технологічного транспорту. Доповідь з даного питання була підготовлена начальником відділу експертної роботи ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Донецькій області Артемом Червоний.

5 липня 2011 року набули чинності Закони України, які відображають сучасний підхід з забезпечення безпеки нехарчової продукції шляхом обов’язкового дотримання вимог технічних регламентів, та добровільного застосування нормативних документів таких як норми, стандарти та правила.  Відповідно до ч.1 ст.4 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних заходів з відповідним інформуванням про це громадськості щодо продукції.

Законодавство України про ринковий нагляд розповсюджується на усіх суб’єктів господарювання, задіяних в поставці продукції до споживача, від виробника до кінцевого розповсюджувача по усьому ланцюгу« повернутися до списку новин