Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

Спільний рейд ДСНС, Слов’янським відділом поліції та з представником ДП «Слов’янський лісгосп»

Переглядів: 129

Ліс – це наше спільне національне надбання, яке ми повинні берегти за для майбутніх поколінь. Щорічно лісові пожежі завдають величезних збитків природі і державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на літній період. Практично усі лісові пожежі в Україні є наслідками людського фактору, тобто виникають через порушення правил пожежної безпеки у лісах.

22 серпня 2018 р. з метою попередження випадків виникнення лісових пожеж співробітники 6 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з Слов’янським відділом поліції та   з представником державного підприємства «Слов’янський лісгосп» провели спільні профілактичні рейди у лісових масивах  Слов’янського району, які своєю красою краєвидів та чистим повітрям приваблюють багатьох жителів нашого краю.

Під час роз’яснювальної роботи рейдова група нагадала громадянам правила пожежної безпеки у екосистемах та попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність, за порушення вимог законодавства, які спричиняють виникнення пожеж у екосистемах .

Під час проведених профілактичних заходів серед населення розповсюджувалися пам’ятки, в яких чітко викладено алгоритм безпечного відпочинку в екосистемі та правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.« повернутися до списку новин