A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

Дата: 18.09.2018 11:40
Кількість переглядів: 191

18 вересня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання спостереженої комісії при райдержадміністрації під керівництвом голови району Євгена Данилюка. На порядок денний було винесено питання про соціальні послуги, які надаються Слов’янським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді особам, звільненим з місць позбавлення волі щодо адаптації в громадах, доповідь з якого надала директор Центру Оксана Вершиніна.

Станом на 18.09.2018 до Слов’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 3 повідомлення про звільнення з місць обмеження або позбавлення волі на певний строк. Інформації опрацьовані відповідно вимог чинного законодавства, де визначено підтвердження проживання двох осіб. Один лист щодо звільнення особи направлено за належністю іншому розпоряднику. Відповідно Державного стандарту соціальної адаптації, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики Україні 18.05.2015 № 514, підставою для отримання соціальної послуги соціальної адаптації є звернення (заява) потенційного отримувача або його законного представника. Протягом звітного періоду заяв від осіб, які відбували покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, або їх законних представників, не надходило.

Спостережними комісіями при виконкомах селищних та сільських рад періодично проводяться бесіди, встановлено суспільний нагляд та закріплено громадського вихователя переважно в особі депутата селищної/сільської ради.

Робота спостережної комісії щодо здійснення громадського контролю, адаптації, дотримання прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання триває і надалі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора